MASZ PYTANIE? ZADZWOŃ: 508 991 418
 • PROMOCJA!!!SAUNA DWUFUNKCYJNA DOUBLE
  Z PIECEM HARVIA VEGA BC 80
  Z PROMIENNIKAMI
 • PROJEKT - MONTAŻ
  TRANSPORT DO 150 KM W CENIE
  Wymiary podstawy sauny
  do 2x2m
slider by WOWSlider.com v8.6
 

PROJEKTY SAUN

Przygotowujemy projekty pod indywidualne wymagania.
Poniżej znajdują się gotowe projekty Saun.

PIECE


Elektryczny piec do sauny Cache Vega Combi

Dostępny w wersji STEEL, co nadaje saunie nowoczesny wygląd. Obsługa jest łatwa i przyjemna. Instalowany na ścianie. Wyposażony w generator pary, co pozwala cieszyć się walorami sauny tradycyjnej z wysokimi temperaturami i przy niskiej wilgotności sauną parową, aromatyczną lub ziołową. Na wyposażeniu Vegi jest ruszt ze stali nierdzewnej, na którym można ułożyć torebki z aromatami.
Wymagane sterowanie zewnętrzne. W zestawie odpowiednia ilość kamieni.

Elektryczny piec do sauny Harvia Club

Piece Harvia Club to prawdziwe superpiece.
Mogą bez przerwy ogrzewać sauny dla wielu osób przebywających tam od świtu do zmroku. Piece przeznaczone do intensywnego wykorzystania muszą być funkcjonalne, wydajne i wygodne w obsłudze. Elektryczne piece Club są instalowane w podłodze. Są to piece o najwyższej jakości, typowej dla produktów Harvia. Konstrukcja pieca jest oparta na stali nierdzewnej. Gwarantuje to możliwość intensywnej, bezawaryjnej pracy.
Piece Club najlepiej nadają się do klubów, centrów fitness, hoteli, ośrodków wypoczynkowych, pływalni, a także do dużych saun rodzinnych oraz innych miejsc, gdzie sauna jest pomieszczeniem często odwiedzanym.

Elektryczny piec do sauny Harvia Delta

Piec Harvia Delta sprawdzi się w Twojej saunie. Ma kompaktową budowę, jest wydajny, ma dużą komorę na kamienie. Nigdy nie zabraknie ciepła w sałnie, ponieważ szybko ją rozgrzewa. Konstrukcja pieca umożliwia instalację w narożniku, dzięki czemu można lepiej zagospodarować przestrzeń. Piec można także zainstalować na ścianie, za pomocą uchwytu znajdującego się w opakowaniu.
Piece Delta dodają saunom wdzięku. Mają delikatną, beżową barwę.

Elektryczny piec do sauny Harvia Vega Pro Steel

Piec Harvia VEGA PRO jest elektrycznym piecem stojącym przeznaczonym do większych saun oraz dla najwybredniejszych użytkowników. Duża komora na kamienie i sześć elementów grzejnych (grzałek) równomiernie i skutecznie ogrzeją każdą saunę. Stała temperatura i delikatna para (ze względu na dużą ilość kamieni – 60 kg) zapewniają komfort długich kąpieli.
Nadaje się do saun publicznych, hoteli jak i również saun domowych.


Harvia Figaro

Harvia Figaro to nowe rozwiązania dla sauny rodzinnej. Konstrukcja pieca stanowi nowoczesne połączenie tradycyjnych materiałów – stali i kamienia. Duża pojemność pieca, nawet do 90 kg kamieni, umożliwia przyjemną kąpiel w saunie. Wysoka komora na kamienie jest otwarta od dołu i od góry, co pozwala na swobodne wylewanie wody i zapewnia przyjemne ciepło, również na niższych ławach. Piec Figaro montuje się na podłodze tak, aby z tyłu opierał się o ścianę.
Przyciski sterujące są umieszczone z przodu, w dolnej części obudowy. Piec posiada obudowę zewnętrzną w kolorach: czarny połysk oraz śnieżna biel. Stalowa siatka przytrzymująca kamienie wykonana jest ze stali nierdzewnej.

Generator pary

Generator Pary został stworzony, by cieszyć użytkowników walorami, typowymi dla łaźni parowych. Jest to oaza relaksu i źródło dobrego samopoczucia. Wilgotne, ciepłe powietrze pieści nasze zmysły i pozwala na jakiś czas zapomnieć o obowiązkach życia codziennego.Piec Harvia Kivi

Piec do saun Harvia Kivi gwarantuje luksus oraz niezapomniane chwile. Możesz dostosowywać rodzaj ciepła od łagodnego do silnego, polewając wodą kamienie z boku lub góry. Piec zapewnia przyjemną kąpiel w saunie nawet przy umiarkowanie niskich temperaturach, a ciepło długo utrzymuje się pomiędzy kamieniami.
Piec elektryczny Kivi umożliwia tradycyjną, delikatną kąpiel w nowoczesnym stylu. Ten model pieca, montowany na podłodze, mieści prawie 100 kg kamieni.

Piec opalany drewnem Harvia M3

Jest to stylowy piec dla małych saun. Harvia M3 ma klasyczny wygląd i przeznaczony jest dla małych saun. Dzięki niemu, podczas kąpieli, możemy doznać niezapomnianych wrażeń oraz odczuć tradycyjną atmosferę sauny. Ciepło oraz odpowiednia cyrkulacja powietrza gwarantują przyjemną kąpiel.
Piece Harvia M3 wyposażone są w szklane drzwiczki, dzięki którym pobyt w saunie staje się przyjemniejszy. Oferowany kolor pieca to grafitowa czerń. Na górze posiada nierdzewny kołnierz. Piec Harvia M3 może być wyposażony w kominowy zbiornik na wodę.

Elektryczny Piec Harvia Moderna

Harvia Moderna jest jednym z lepszych pieców elektrycznych. Piece Modernaa szybko i cicho nagrzewają saunę do odpowiedniej temperatury. Opatentowane elektroniczne sterowanie Harvia umożliwia nagrzewanie sauny zgodnie z indywidualnymi potrzebami i z dokładnością co do stopnia. Czujnik elektroniczny utrzymuje stałą temperaturę przez cały czas kąpieli. Elementy grzejne są przystosowane do intensywnego, długotrwałego użytkowania.
Wybierz kolor najlepiej pasujący do Twojej sauny: czarny połysk, śnieżna biel, platynowy lub tytanowy (matowy, stal nierdzewna).

Elektryczny Piec Harvia Profi

Piece Harvia Profi to prawdziwe superpiece. Mogą bez przerwy ogrzewać sauny dla wielu osób przebywających tam od świtu do zmroku. Elektryczne piece Profi są instalowane w podłodze. Są to piece o najwyższej jakości, typowej dla produktów Harvia. Konstrukcja pieca jest oparta na stali nierdzewnej. Gwarantuje to możliwość intensywnej, bezawaryjnej pracy.
Piece Profi najlepiej nadają się do klubów, centrów fitness, hoteli, ośrodków wypoczynkowych, pływalni, a także do dużych saun rodzinnych oraz innych miejsc, gdzie sauna jest pomieszczeniem często odwiedzanym.

Elektryczny Piec Harvia Senator

Piec Harvia Senator jest elektrycznym piecem stojącym, przeznaczonym dla najwybredniejszych użytkowników. Duża komora na kamienie i sześć elementów grzejnych (grzałek) równomiernie i skutecznie ogrzeją każdą saunę. Stała temperatura i delikatna para zapewniają komfort długich kąpieli.
Piec Senator jest wykonany prawie w całości ze stali nierdzewnej. Nadaje się do niedużych saun publicznych, hoteli jak również saun rodzinnych.Elektryczny Piec Harvia Sound

Seria produktów Harvia Sound umożliwia wybór pieca, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Atrakcyjne wzornictwo przyciąga wzrok. Sound to prostota obsługi i odpowiedni wybór dla Twojej sauny. To nowoczesny i niezawodny piec elektryczny. Dobrze zaprojektowany w każdym szczególe oraz wykonany z najwyższej jakości materiałów. Pokretła sterujące umieszczone są z boku, w dolnej części obudowy.
Seria Sound dostępna jest w kolorach: czarny, biały, platynowy, szampańki i stal nierdzewna.

Elektryczny Piec Harvia Topclass

Harvia Topclass to piec łatwy w obsłudze. Komora na kamienie wykonano ze stali nierdzewnej. Podświetlany panel sterujący znajduje się z boku, w jego górnej części, dzięki czemu łatwo można sięgnąć do przełączników nawet w półmroku panującym w saunie. Piec łatwo instaluje się na specjalnym wsporniku, a panel można zainstalować po prawej lub po lewej stronie pieca.
Zewnętrzna obudowa pieca jest wykonana ze stali nierdzewnej.Elektryczny Piec Vega

Harvia Vega to urządzenie eleganckie i łatwe w obsłudze. Jego obudowa, wykonana ze stali nierdzewnej, nada Twojej saunie nowoczesny wygląd. Ergonomiczne pokrętła, sterujące temperaturą i czasem pracy ,umieszczone w górnej części obudowy sprawiają, że piec ten jest łatwy i prosty w obsłudze. Piec Vega łatwo montuje się na odrębnej płycie montażowej. Dzięki symetrycznej konstrukcji pieca można go dowolnie ustawiać. Przyłącza elektryczne są doprowadzone z boku, co ułatwia montaż.
Budowa pieca Vega umożliwia instalację nisko na ścianie sauny. Pozwala to na równomierne rozchodzenie się ciepła w saunie i zapewnia dużo ciepła w obrębie niższych ław.